O AUTORZE I BLOGU

Witam na moim blogu!  IMG_4418 kopia1

Nazywam się Malwina Goździk. Jestem dietetykiem klinicznym oraz absolwentką studiów licencjackich i magisterskich na kierunku Dietetyka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, a także studiów licencjackich i magisterskich na kierunku Biologia Uniwersytetu Wrocławskiego. Aktualnie doktorantka w Katedrze Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego.

Naukowo zajmuję się zagadnieniem dietoterapii autoimmunologicznych chorób tarczycy i niepłodnością. W zgłębianiu wiedzy nie ograniczam się jednak tylko do tych dwóch dziedzin. Interesuje mnie szeroko pojęta tematyka dietetyczna. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę analizując literaturę medyczną oraz uczestnicząc w konferencjach naukowych i szkoleniach z obszaru dietetyki, medycyny i biologii.

Wykształcenie biologiczne pozwala mi na efektywniejsze rozumienie procesów fizjologicznych zachodzących w organizmie człowieka, co przekłada się na opracowywanie skuteczniejszych rozwiązań żywieniowych.  

Nie jestem zwolenniczką gotowych, restrykcyjnych jadłospisów. Kluczem do sukcesu jest opracowanie indywidualnego planu żywieniowego, którego celem jest edukacja żywieniowa i zmiana dotychczasowego sposobu odżywiania.  

Na moim blogu nie znajdziesz przepisów kulinarnych, jednak jeśli poszukujesz rzetelnych, opartych na dowodach naukowych informacji dotyczących żywności i zdrowego odżywiania z pewnością się nie zawiedziesz.     

Osoby zainteresowane zapraszam do zakładki Kontakt.

Reklamy